sobota, 3 września 2011

Back to school

                      (H&M dress, Humanic shoes, bag Grandma's)
Wiem, wiem, miałam dodać wczoraj ten post, ale kiedy wróciłam do domu i włączyłam komputer zadzwoniła do mnie mama, żebym się zbierała na grilla. Tak więc pokazuję Wam dopiero dzisiaj jak byłam ubrana na rozpoczęciu roku. Na ostatnim zdjęciu jest prezent od mojej koleżanki z klasy, która wakacje spędziła w USA. Szczęściara :)

7 komentarzy:

 1. I totally love your photos and your outfit is amazing!


  xx
  deni

  OdpowiedzUsuń
 2. You are sooo cute! This dress is amazing on you and I love your grandma's bag too!

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your hearted shorts , you have a nice streets style! :D

  http://www.mysticlipstick.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

  Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera

  OdpowiedzUsuń